O mnie

Mam na imię Zuza, mam 28 lat, z wykształcenia jestem filologiem szwedzkim i skandynawistką. Urodziłam się i mieszkam w Poznaniu.

Jestem introwertyczką i niepoprawną pesymistką, choć z tym drugim próbuję walczyć. Uwielbiam czekoladę, kąpiele z bąbelkami i czytanie książek pod kocem. Czasami jednak wyrywam się z tej bańki szczęśliwości, wychodzę do świata, spotykam się z przyjaciółmi i podróżuję, bo fajnie jest tworzyć nowe wspomnienia.

Przez trzy i pół roku pracowałam w korporacji jako koordynator obsługi klienta z językiem szwedzkim. Po tym czasie złożyłam wypowiedzenie i od marca 2018 roku przeżywam swój spóźniony gap year – odpoczywam, podróżuję i nadrabiam wszystkie rzeczy, na które wcześniej brakowało mi czasu.

Staram się żyć prosto i świadomie, unikać karuzeli konsumpcji i gonienia za nieosiągalną iluzją perfekcyjnego życia. Myślę, że pomimo na pozór rozległej tematyki bloga ta postawa stanowi ogniwo łączące większość publikowanych przeze mnie treści.

Na blogu znajdziecie między innymi przepisy na moje sztandarowe dania, relacje z podróży wraz z praktycznymi wskazówkami, recenzje książek i filmów, wpisy urodowe oraz cykl o organizacji ślubu w klimacie slow. Staram się, by teksty były inspirujące i przydatne, pisane z humorem i dbałością o detale.

Zapraszam Was serdecznie do polubienia fanpage’a strony na Facebooku, gdzie informuję o nowych wpisach, oraz do obserwowania mnie na Instagramie, gdzie znajdziecie sporo zdjęć niepublikowanych na blogu. Wszelkie pytania i sugestie kierujcie śmiało na kontakt@cecilialind.pl.